Warsztaty „Razem możemy więcej – wybrane projekty realizowane wspólnie z Lubelskim Convention Bureau”

Warsztaty „Razem możemy więcej – wybrane projekty realizowane wspólnie z Lubelskim Convention Bureau”

3 marca 2023r. odbyło się kolejne spotkanie branżowe w ramach Lubelskiego Convention Bureau. Anna Górska, Członek Zarządu ICCA w sektorze Meetings Management poprowadziła warsztaty pn. „Razem możemy więcej cz. II – Wybrane projekty realizowane wspólnie z Lubelskim Convention Bureau”. Spotkanie podzielone było na cztery bloki tematyczne: tworzenie oferty pod rezerwację grupową, badania rynku, program pn. Liderzy Intelektualni Destynacji oraz Fam Trip
Na co zwrócić uwagę przy tworzeniu oferty pod rezerwację grupową? Kim jest Ambasador Kongresów? Do czego potrzebne są dane statystyczne? Jak przygotować dobrą ofertę w odpowiedzi na RFP? Na te i wiele innych pytań poznali odpowiedzi uczestnicy spotkania, którym bardzo dziękujemy za obecność, ale przede wszystkim za pełne zaangażowanie.
Takie spotkania stanowią doskonałą platformę do dyskusji i wymiany doświadczeń. Dodatkowo, współpraca z przedstawicielami branży spotkań pozwala Lubelskiemu Convention Bureau nakreślić kierunki działań i plany rozwoju.