Relacja THINK MICE z czerwcowego spotkania dla branży MICE z województwa lubelskiego

Relacja THINK MICE z czerwcowego spotkania dla branży MICE z województwa lubelskiego

Na początku lipca na stronie internetowej THINK MICE ukazał się artykuł promujący szkolenia z cyklu Laboratorium Twórców, zainaugurowanego przez Poland Convention Bureau – Polską Organizację Turystyczną. Jest to efekt szkoleń przeprowadzonych w ramach cyklu, które w ostatnim czasie odbyły się w Warszawie i Lublinie. Warsztaty – zarówno w Warszawie, jak i w Lublinie – prowadził Jarosław Marciuk, główny specjalista ds. marketingu w PCB POT. Warsztaty w Lublinie były skierowane do przedstawicieli branży przemysłu spotkań z województwa lubelskiego i były częścią szkolenia pt. „Współczesne narzędzia w marketingu przemysłu spotkań”.  Według THINK MICE „wydarzenie w Lublinie faktycznie stało się też okazją do wymiany doświadczeń i networkingu”.

Laboratorium Twórców to projekt mający na celu profesjonalizację polskiego przemysłu spotkań poprzez tworzenie atrakcyjnych treści dla odbiorców.

THINK MICE to wiodący magazyn poświęcony polskiej i międzynarodowej branży przemysłu spotkań. Gazeta jest skierowana do korporacyjnych i firmowych planistów wydarzeń – dyrektorów oraz pracowników działów HR, PR i marketingu, odpowiedzialnych za szeroko pojętą komunikację marketingową. Publikuje treści również dla przedstawicieli agencji zajmujących się organizacją eventów, konferencji, kongresów i wyjazdów incentive. Ponadto, dociera do pracowników miejskich i regionalnych convention bureaux oraz do reprezentantów różnych obiektów, takich jak hotele, centra szkoleniowo-konferencyjne i obiekty targowo-wystawiennicze.