Promocja potencjału przemysłu spotkań województwa lubelskiego na WTM Londyn 2023

Promocja potencjału przemysłu spotkań województwa lubelskiego na WTM Londyn 2023

World Travel Market w Londynie to wiodące wydarzenie skupiające branżę turystyczną z całego świata. Tegoroczna edycja wydarzenia odbyła się w dniach 6-8 listopada 2023.
Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna, w ramach której działa Lubelskie Convention Bureau prezentowała ofertę konferencyjną i turystyczną województwa lubelskiego na przygotowanym przez Polską Organizację Turystyczną Polskim Stoisku Narodowym, razem z Departamentem Promocji, Sportu i Turystyki UMWL, Portem Lotniczym Lublin, Lubelskim Centrum Konferencyjnym, a także Lokalną Organizacją Turystyczną Metropolia Lublin i Biurem Rozwoju Turystyki UM Lublin promującymi Miasto Lublin. Serdecznie dziękujemy za współpracę.
Jesteśmy przekonani, że trzy intensywne dni spotkań z przedstawicielami branży spotkań i touroperatorami przyniosą w przyszłości efekty.
Bezpośrednie połączenia lotnicze z Londynu do Lublina sprawiają, że bogata oferta konferencyjna i turystyczna województwa dostępna jest dla mieszkańców Wielkiej Brytanii, a targi WTM Londyn to doskonałe miejsce do jej promocji.